Jäsenluettelo 2003-2004

 

Kunniajäsen:
Reinilä Yrjö Raahen Rotaryklubi PHF PDG 1980-81 kaupunkineuvos, varatuomari
Jäsenet:
Arponen Mikko mikko.arponen@rautaruukki.com                        1990 kehityspäällikkö
Heikkinen Pekka pekka.heikkinen@ruukki.fi PHF               1987 rakennusinsinööri
Helaakoski Eino eino.helaakoski@helaakoski.com PHF Chart.     1975 toimitusjohtaja
Henriksson Jorma jorma.henriksson@inet.fi PHF Chart.     1972 isännöitsijä
Holappa Kauko   PHF Chart.     1975 kelloseppä
Honkala Matti matti.honkala@fimnet.fi PHF4,PDG     1987 ylilääkäri
Ilkko Heikki heikki.ilkko@evl.fi                        1997 talousjohtaja
Ilkko Leo leo.ilkko@ratol.fi                        1992 diplomi-insinööri, yliopettaja
Joensuu Simo  sjoensuu@na.netppl.fi                        1997 yrittäjä
Kärnä Erkki   PHF               1982 katsastusaseman päällikkö, evp
Koskela Esko esko.koskela@mol.fi PHF Chart.     1975 toimiston johtaja
Koskela Isko iskoske@luukku.com                        1994 toimitusjohtaja, evp.
Koskela Teuvo   PHF               1989 liikenneopettaja
Lukkarila Reijo                          1999 liikkeenharjoittaja
Mänty Matti matti.manty@raahenaakk.fi PHF               1984 insinööri, rehtori
Mustakallio Anneli anneli.mustakallio@raahe.fi                        2003 apulaisrehtori
Muuruvirta Esa esa.muuruvirta@rautaruukki.com                        1991 vastaava työterveyshoitaja
Paaso Jouko jouko.paaso@ratol.fi                        1997 professori
Paaso Simo simo.paaso@pt-yhtiot.fi                        1999 paikallisjohtaja
Parviainen Eero eero.parviainen@mail.suomi.net PHF               1989 insinööri
Petoniemi Raino raino.peltoniemi@rautaruukki.com                        1990 myyntipäällikkö
Piippo Esko esko.piippo@rkk.inet.fi PHF Chart.     1975 liikkeenharjoittaja
Pirttijärvi Jukka jukka.pirttijarvi@nic.fi PHF               1983 toiminnanjohtaja
Pollari Yrjö   PHF Chart.     1975 paikallisjohtaja, evp
Rautio Olavi olavi.rautio@raahenakk.fi PHF               1981 koulutustarkastaja, KM, Veli Olavi nukkui pois huhtikuussa 2004
Riekki Eija eija.riekki@raahe.fi                        2003 toimitusjohtaja
Sassali Tauno tauno.sassali@rautaruukki.com                        2002 kehityspäällikkö
Sipola Juhani juhani.sipola@raahe.fi                        1996 teollistamispäällikkö
Sivonen Urho urho.sivonen@rautaruukki.com                        1999 prosessikehityspäällikkö
Vilminko Toivo toivo.vilminko@kotinet.com PHF               1980 apulaisjohtaja, evp
Özev Erhan erhanozev@yahoo.com                        2002 lääkäri