Jäsenluettelo 2006-2007

Suomen Rotaryn jäsensivut

Kunniajäsen:
Holappa Kauko -kauko.holappa@luukku.com  PHF Chart.    1975 kelloseppä,evp
Reinilä Yrjö Raahen Rotaryklubi PHF PDG 1980-81 kaupunkineuvos, varatuomari
Jäsenet:
Arponen Mikko -mikko.arponen@ruukki.com. PHF               1990 kehityspäällikkö
Bradburn Dave -dave.bradburn@oamk.fi                        2006 tunti-opettaja, yrittäjä
Heikkinen Pekka -pekka.heikkinen@siikajoki.fi PHF               1987 rakennusinsinööri
Helaakoski Eino -eino.helaakoski@helaakoski.com PHF Chart.    1975 toimitusjohtaja
Henriksson Jorma -jorma.henriksson@inet.fi PHF Chart.    1972 isännöitsijä,evp
Honkala Matti -matti.honkala@ras.fi PHF4,PDG    1987 ylilääkäri
Ilkko Heikki -heikki.ilkko@evl.fi                        1997 talousjohtaja
Ilkko Leo -leo.ilkko@oamk.fi PHF               1992 diplomi-insinööri, yliopettaja
Joensuu Simo -sjoensuu@na.netppl.fi                        1997 yrittäjä
Kärnä Erkki -ejk111@dnainternet.net PHF               1982 katsastusaseman päällikkö, evp
Koskela Esko -esko.koskela@mol.fi PHF Chart.    1975 toimiston johtaja
Koskela Isko -iskola@kotinet.com                        1994 toimitusjohtaja, evp
Lukkarila Reijo                          1999 liikkeenharjoittaja,evp
Mänty Matti -matti.manty@raahenaakk.fi PHF               1984 insinööri, rehtori
Mustakallio Anneli -anneli.mustakallio@raahe.fi                        2003 apulaisrehtori
Muuruvirta Esa -esa.muuruvirta@ruukki.com PHF               1991 vastaava työterveyshoitaja
Paaso Simo -simo.paaso@pt-yhtiot.fi                        1999 paikallisjohtaja
Parviainen Eero -eero.parviainen@dnainternet.net PHF               1989 insinööri
Petoniemi Raino -raino.peltoniemi@ruukki.com                        1990 myyntipäällikkö
Piippo Esko -esko.piippo@rkk.inet.fi PHF Chart.    1975 liikkeenharjoittaja
Pirttijärvi Jukka -jukka.pirttijarvi@nic.fi PHF               1983 toiminnanjohtaja, evp
Pollari Yrjö -yrjo.pollari@luukku.com  PHF Chart.    1975 paikallisjohtaja, evp
Riekki Eija -eija.riekki@raahe.fi                        2003 toimitusjohtaja
Sassali Ritva -ritva.sassali@evl.fi                        2007 nuorisotyönohjaaja
Sassali Tauno -tauno.sassali@ruukki.com                        2002 kehityspäällikkö
Sipola Juhani -juhani.sipola@elisanet.fi                        1996 teollistamispäällikkö,evp
Sivonen Urho -urho.sivonen@ruukki.com                        1999 prosessikehityspäällikkö
Vilminko Toivo -toivo.vilminko@kotinet.com PHF               1980 apulaisjohtaja, evp
Özev Erhan -erhanozev@yahoo.com                        2002 lääkäri