Jäsenluettelo 2002-2003

 

Kunniajäsen:
Reinilä Yrjö Raahen Rotaryklubi PHF PDG 1980-81 kaupunkineuvos,varatuomari
Jäsenet:
Arponen Mikko mikko.arponen@rautaruukki.com 1990 tutkimuspäällikkö
Heikkinen Pekka pekka.heikkinen@microstep.fi 1987 rak.ins.
Erhan Özev 2002 lääkäri
Helaakoski Eino   PHF Chart. 1975 toimitusjohtaja
Henriksson Jorma   PHF Chart. 1972 isännöitsijä
Holappa Kauko   PHF Chart. 1975 kelloseppä
Honkala Matti matti.honkala@fimnet.fi PHF,DG2001-2002,1987 ylilääkäri
Ilkko Heikki heikki.ilkko@evl.fi 1997 talousjohtaja
Ilkko Leo leo.ilkko@ratol.fi 1992 DI, osastonjohtaja
Joensuu Simo   1997 liik.harj.
Kärnä Erkki   1982 katsastusaseman pääll.
Ketola Ilkka   1995 maanviljelijä, toim.joht.
Koskela Esko esko.koskela@pt6.tempo.mol.fi PHF Chart.1975 tston johtaja
Koskela Isko   1994 toimitusjohtaja
Koskela Teuvo   1989 liikenneopettaja
Kylmälä Hannu      
Lukkarila Reijo   1999 liik.harj.
Mänty Matti matti.manty@raahenraakk.fi PHF 1984 ins.,rehtori
Murtovaara Arto arto.murtovaara@kaleva.fi 1994 aluetoimituksen esimies
Muuruvirta Esa esa.muuruvirta@rautaruukki.com 1991 vastaava työterveyshoitaja
Paaso Jouko jouko.paaso@ratol.fi 1997 professori
Paaso Simo   1999  
Parviainen Eero eero.parviainen@mail.suomi.net 1989 ins.
Petoniemi Raino raino.peltoniemi@rautaruukki.com 1990 myyntipäällikkö
Piippo Esko   PHF Chart.1975 liik.harj.
Pirttijärvi Jukka   PHF 1983 toiminnanjohtaja
Pollari Yrjö   PHF Chart. 1975 paikallisjohtaja,evp
Rautio Olavi    1981 koulutustarkastaja, KM
Silvennoinen Antti   PHF 1985 optikko
Sipola Juhani jsipola@raahe.fi 1996 teollistamispäällikkö
Sivonen Urho urho.sivonen@rautaruukki.com 1999 prosessikehityspäällikkö
Vilminko Toivo   PHF 1980 apulaisjohtaja,evp